Календарь 2016 года.

Календарь будет дополняться клубными мероприятиями.

datumi 
  
   nosaukums       pilsēta, valsts       dz.gads       reitings   





16-17.01.16 European Olympic Qualifikation RIO Istanbula, TUR

1998 +

A
23-24.01.16 
Daugavpils Kauss (BOC 1)
 
Daugavpils, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 + 
C
6.02.16 Hansu Cup Riga, LVA 2005-2008
2002-2004
F
26-27.02.16 Turnīrs "День защитника Отечества" Vitebsk, BLR

2005-2008
2002-2004
1999-2001

D
12-13.03.16 Dutch Open (G-1 class) Eindhoven, NLD

1999-2001
1998 + 

B
13.03.16

The Open Kaliningrad Taekwondo 
Championships

«KÖNIG OPEN»
Kaliningrad, RUS

2005-2008
2002-2004
1999-2001
1997+

 
13.03.16 Кубок Джитай 2016. 1 этап.
(Кёруги)
Даугавпилс 2005-2008
2002-2004
1999-2001
 
         
2.04.16 Открытый чемпионат Литвы Вильнюс 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
 
2.04.16 "Jāņa Kauss" Ventspils, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001 
F
7-10.04.16 WTF President Cup (G-2 class) Bonn, DEU 1999-2001
1998 + 
B
15-17.04.16 I-th international tournament on
Taekwondo of the WTF "Olympic bear"
Mosckow, RUS 2007-2008
2006-2005

2002-2004
1999-2001
 

22-23.04.16

German Open (G-1 class)

Hamburg, DEU

1999-2001
1998 + 

B
 24.04.16 Кубок Джитай 2016. 2 этап.
(Керуги)
 Даугавпилс  2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
 

30.04-1.05.16

Ventspils Kauss (BOC 2)

Ventspils, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
C

14.05.16

Aizkraukle Cup

Aizkraukle, LVA 2005-2008
2002-2004
F

19-22.05.16

European Senior Championship 

Monteux, CHE 1998 +
12.06.16 Кубок Джитай 2016. 3 этап.
(Техника)
 Даугавпилс  2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
 

3-5.06.16

Austrian Open (G-1 class)

Insbruck, AUT 2002-2004
1999-2001
1998 +
B

11.06.16

Latvijas Tehniskais Čempionāts(PARA Taekvondo)

Riga, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
E

11-12.06.16

Latvijas Tehniskais Čempionāts(WTF,ITF)  Riga, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
E
3.07.16 Latvijas Olimpiade Cesis, LVA 2000+ E
07.2016 Летний лагерь "Балтийские тигры" Юрмала    
07.2016 Летний лагерь "ХОДОРИ 2016" Даугавпилс 2005-2008 2002-2004 1999-2001 1998 +  
22-27.07.16 European Championship U21  Groznij, RUS
 
A
  Ambassadors Cup Riga, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 + 
E
 
16-18.09.16 Polish Open (G-1 class) Warshaw, POL 2002-2004
1999-2001
1998 + 
B
25.09.16 JITAE Cup/
Кубок Джитай 2016. 4 этап
(керуги)
Даугавпилс 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
 
8-9.10.16

RIGA OPEN (G-1 class)
BOC - 3 (WTF, ITF) 

Rīga, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 + 
B
         
12-13.11.16 Latvijas Čempionāts (WTF,ITF) Ventspils, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 + 
E
13.11.2016 Latvijas Komandu Čempionāts(WTF,ITF) Ventspils, LVA 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 + 
E
16-20.11.16 World Junior Championship CAN
 1999-2001
A
27.11.16 Кубок Джитай 2016. 5 этап
(Техника)
Даугавпилс  2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +
 
18.12.16 Astankov Cup  2016 Daugavpils 2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998 +